Amfibiler, aydınlık yaz geceleri, sakin göl sırt, huş kokusu ve evler. Hepsi Fin hamamı manzarasının bir parçası – tıpkı bir sauna gibi. Finliğin en derin temellerinden biri, kendi sauna kültürümüzdür. İster ormanda isterse yoğun bir iş gününde yürüyüş yapın, hem vapurları ziyaret ettikten sonra dinlenin ve yenileyin. Banyo, bedenin ve zihnin ritüel bir şekilde temizlenmesi ve neredeyse Finliler için kutsal bir şeydir. Saunom hakkında birçok hikaye var – ve bunların en iyisi Mondex’e.

Mondex’in kendi hikayesi, Kokkola’da 25 yıl önce ortaya çıktı. İlk sobalarımız, ev tipi elektrikli soba pazarında devrim yaratan yumuşak boyalı sabun ocaklarıydı. Yıllar içinde, know-how’ımızı geliştirdik, her yıl daha fazla yatırım yaparak ve Fin saunası kültürünü geliştirdik. Biz, Mondex’de ileriye bakmak ve gelecekte de evrim geçiren, modern ve evsel bir saunanın parçası olmak istiyoruz!

Bizim için Mondex, ürünlerimizin ev sahipliği derecesini olabildiğince yüksek tutmak önemlidir. Tüm ürünler Fin sınırları içinde tasarlanmış, üretilmiş ve monte edilmiştir. Bu aynı zamanda ürünlerimizin anahtar bayrağıdır. Mondex, 2016 yılının başlarında Premec Grubunun bir parçası haline geldi. Mondex’in bir ısıtıcı üreticisi olarak sahip olduğu know-how ve modern tesis, önümüzdeki on yıllarda güvenilir ve yüksek kaliteli ısıtıcılar sağlayacaktır.

2 YIL GARANTİ ve SATIŞ SONRASI DESTEK

Mondex saunlarınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için özenle hazırladığımız ve kolayca uygulayabileceğiniz ipuçlara göz atarak suanızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

MONDEX' İ SEÇMENİN BEŞ NEDENİ

Mondex ürünlerinin tarihi 25 yıl öncesine dayanır. Ahşap ve taş saunların gelişmiş teknoloji, yüksek kaliteli tasarım ve orijinal fin malzemeleri birleştirerek üretim yapıyoruz.