FİN İŞİ

Finliler için sauna kutsal bir şeydir. Bu konuda birçok hikaye vardır ve onları en iyi Mondex bilir. Hikayemiz 25 yıl önce Finlandiya, Kokkola’da başladı.

KULLANIM

Diğerleri sıcak ateş, diğerleri sıcak, sıcak. Bu nedenle, farklı kullanıcı grupları için ürünler tasarlıyoruz ve kullanım kolaylıklarını sağlıyoruz.

STİL

Ürünlerimiz zarif tasarım ve ileri teknoloji birleştirir. Yerli, zamansız tasarım, hem minimalist skandallar hem de büyük ihtişamlı saunalar için idealdir.

KALİTE

Ürünlerimizi zamana ve kullanıma dayanacak şekilde üretiyoruz. Bu yüzden yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve her zaman ürünümüzü her zaman test ediyoruz.

TEKNİK BİLGİ

25 yılı aşkın bir süredir profesyonel yeteneklerimizle ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Fin saun kültürünü iletmek bizim tutkumuz!

2 YIL GARANTİ ve SATIŞ SONRASI DESTEK

Mondex saunlarınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için özenle hazırladığımız ve kolayca uygulayabileceğiniz ipuçlara göz atarak suanızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

MONDEX' İ SEÇMENİN BEŞ NEDENİ

Mondex ürünlerinin tarihi 25 yıl öncesine dayanır. Ahşap ve taş saunların gelişmiş teknoloji, yüksek kaliteli tasarım ve orijinal fin malzemeleri birleştirerek üretim yapıyoruz.